Gmina Lubochnia

Lubochnia 11.03.2020r

 

Sz.P.   Wójt Gminy Lubochnia

 Piotr Majchrowski

 

 

            W związku z zarządzeniem Głównego Inspektora Sanitarnego i ustaleniem schematu postępowania dla POZ w obliczu zagrożenia koronawirusem SARS-CoV-2, uprzejmie proszę o rozpowszechnienie informacji na temat następujących zasad postępowania.

Osoby z objawami infekcji dróg oddechowych /kaszel, duszność, bóle mięśniowe, gorączka/, mające kontakt z osobą, u której stwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 lub podóżowały w regiony, w którym utrzymuje się transmisja koronarowirusa SARS CoV-2 powinny:

  • pozostać w izolacji domowej /nie powinny zgłaszać się do POZ/ i powiadomić o podejrzeniu Stację Sanitarno - Epidemiologiczną pod nr tel. 502 237 659,
  • w przypadku nasilonych objawów zadzwonić pod nr 112,
  • zadzwonić do Oddziału Chorób Zakaźnych TCZ  po nr 44 725 72 10; 44 725 72 11; 44 725 72 09 lub zgłosić się do w/w Oddziału osobiście.

Do odwołania pacjenci powinni unikać osobistych wizyt w POZ w Lubochni.

 We wszystkich sprawach prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 44 710-31-90 .

Osoby wymagające konsultacji z lekarzem zostaną umówione na teleporadę lub na wizytę osobistą o konkretnej godzinie.

Recepty na leki stałe prosimy zamawiać telefonicznie -  chory telefonicznie otrzyma kod umożliwiający realizację recept.

Wprowadzenie w/w zasad jest konieczne dla zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich pacjentów oraz utrzymania ciągłości pracy poradni. Za okazaną pomoc i zrozumienie serdecznie dziękujemy.

 

 

        Z wyrazami szacunku

Prezes zarządu POZ w Lubochni Sp. z o.o.

           Jacek Zaborowski

 


DOSTEPNOSC

szczepimy sie

Bieżące informacje z Gminy Lubochnia

Inwestycje w Gminie Lubochnia

Transmisja obrad sesji Rady Gminy Lubochnia - Archiwum

RODO ochrona danych

banner ttmionz

System Informacji Przestrzennej Inwestycje w Gminie LubochniaKrajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaKrajowy Instytut Meteorologii

RPO - Lodzkie

bannery - wf125x125