Gmina Lubochnia

Witamy w kolejnym etapie!Nestle IP
 
Mamy prawdziwą przyjemność poinformować, iż zgłoszone przez Was lokalizacje nie tylko przeszły weryfikację, ale zostały zakwalifikowane do etapu głosowania, który rozpoczyna się już jutro 5 kwietnia i będzie trwał do końca czerwca!
 
Szczęściu trzeba pomóc…
 
Jak na pewno wiecie, Nestlé wybuduje siłownie w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów. Dlatego warto poinformować i zmobilizować mieszkańców, by codziennie odwiedzali stronę nestleporusza.pl i głosowali na siłownię w swojej okolicy.
 
Mamy dla Was prezent!
 
W linku poniżej znajdziecie specjalnie przygotowane materiały promocyjne, które pomogą Wam poinformować o konkursie i przypominać mieszkańcom o głosowaniu! Każdy z nich możecie wydrukować lub udostępnić w formie elektronicznej.
 
LINK: http://gminy.4frame.pl/public/materialypromocyjne.zip
 
Jest o co walczyć!
 
Siłownia plenerowa to doskonała forma aktywnego spędzania czasu, ale to już na pewno wiecie! Dlatego skorzystajcie z podesłanych materiałów lub… stwórzcie własne, dzięki którym wypromujecie ideę konkursu Nestlé Porusza Polskę w swojej gminie!
 
Trzymamy kciuki!
 
Zespół Nestlé Porusza Polskę 


DOSTEPNOSC

szczepimy sie

Bieżące informacje z Gminy Lubochnia

Inwestycje w Gminie Lubochnia

Transmisja obrad sesji Rady Gminy Lubochnia - Archiwum

RODO ochrona danych

banner ttmionz

System Informacji Przestrzennej Inwestycje w Gminie LubochniaKrajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaKrajowy Instytut Meteorologii

RPO - Lodzkie

bannery - wf125x125