Gmina Lubochnia

"Puchar Ziemi Lubocheńskiej" rozstrzygnięty

15 września 2018 roku Zarząd Koła nr 6 Nowy Glinnik oraz Urząd Gminy Lubochnia zorganizowali spławikowe zawody wędkarskie o "Puchar Ziemi Lubocheńskiej". Sponsorem pucharów i nagród był Urząd Gminy w Lubochni a zawody swym patronatem objął Wójt Gminy Pan Tadeusz Józwik.

Wędkarskie zmagania zorganizowano na malowniczym leśnym jeziorku Lesisko w gminie Żelechlinek. Na starcie stawiło się 26 zawodników podzielonych na dwie kategorie to jest senior i senior 55+.

Poranek przywitał nas rzęsistym deszczem ale w miarę upływu czasu wypogodziło się i zawody kończyliśmy z piękną słoneczną pogodą. Łowisko Lesisko obfituje w ogromną ilość drobnego okonia toteż zawodnicy musieli wykazać się nie lada umiejętnościami aby je przechytrzyć. Ale zaznaczyć trzeba, że jeden z zawodników złowił okonia ok. 30 cm.

Po czterech godzinach zmagań przyszedł czas na podsumowanie i ważenie złowionych ryb. Wśród zawodników w kategorii senior 55+ najlepszymi okazali się Henryk Bernaciak z wynikiem 3120 pkt., drugi był Stanisław Pawełkowicz z wynikiem 1485 pkt. zaś trzeci był Marian Guszkiewicz z wynikiem 500 pkt.
W kategorii senior zwyciężyli Mariusz Smolak 4225 pkt., Mateusz Wójciak 4120 pkt., Bartłomiej Godala 3075 pkt.

Po zawodach było ognisko i pieczone kiełbaski. Podczas wręczania pucharów i nagród Pan Wójt pogratulował zwycięzcą, Przypomniał o naszym jubileuszu 45 lecia koła oraz wyraził uznanie dla naszego cichego hobby.

Przypominam wędkarzom z naszego koła, że kolejne zawody to Spławikowo- gruntowe Zawody Wędkarskie "Puchar Jesieni", które odbędą się 13 października na Zlewie Sulejowskim - Stara Wieś.

Puchar Ziemi Lubocheńskiej 2018 rozstrzygnięty

DSCN1882DSCN1900DSCN1915
DSCN1939DSCN1943 


DOSTEPNOSC

szczepimy sie

Bieżące informacje z Gminy Lubochnia

Inwestycje w Gminie Lubochnia

Transmisja obrad sesji Rady Gminy Lubochnia - Archiwum

RODO ochrona danych

banner ttmionz

System Informacji Przestrzennej Inwestycje w Gminie LubochniaKrajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaKrajowy Instytut Meteorologii

RPO - Lodzkie

bannery - wf125x125