Gmina Lubochnia

"Mali Lubochnianie" najlepsi w Rzeczycy !!!

6 października 2018 roku już po raz czwarty w Rzeczycy odbył się przegląd dziecięcych i młodzieżowych zespołów folklorystycznych „RZECZYCKIE SPOTKANIA Z FOLKLOREM”. To inicjatywa skierowana do najmłodszych sympatyków folkloru, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Rzeczycy. Projekt powstał we współorganizacji i przy dofinansowaniu Łódzkiego Domu Kultury.
W IV Rzeczyckich Spotkaniach z Folklorem udział wzięło siedem zespołów. Jako pierwszy zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca ,,Kuniczanka’’ następnie Zespół ludowy ,,Mali Rzeczycanie’’, zespół śpiewaczy ,,Małe Kraśniczanki’’, Radosna Grupa Folkowa ,,Śliczny Zespół’’, Zespół Pieśni i Tańca „Niewiadów”, Zespół Pieśni i Tańca „Mali Lubochnianie”, zespół ludowy „Koniczynka”. Łącznie na scenie wystąpiło łącznie ponad 2O0 dzieci i młodzieży.
Jak się okazało, Zespól Pieśni i Tańca „Mali Lubochnianie” został najwyżej oceniony przez komisję i tym samym zdobył zaszczytne I miejsce. Ale nie tylko zespól został doceniony przez komisję. Gratulację i dyplomy uznania otrzymali również opiekunowie zespołu- Małgorzata Tyce i Milena Dzięcielewska.

Najlepsi 1

Najlepsi 2

Najlepsi 3

Najlepsi 4

Najlepsi 5

Najlepsi 6

Najlepsi 7

Najlepsi 8

Najlepsi 9


DOSTEPNOSC

szczepimy sie

Bieżące informacje z Gminy Lubochnia

Inwestycje w Gminie Lubochnia

Transmisja obrad sesji Rady Gminy Lubochnia - Archiwum

RODO ochrona danych

banner ttmionz

System Informacji Przestrzennej Inwestycje w Gminie LubochniaKrajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaKrajowy Instytut Meteorologii

RPO - Lodzkie

bannery - wf125x125