Gmina Lubochnia

Ks. Zdzisław Madzio, proboszcz parafii św. Maksymiliana w Szczukach, potrzebuje krwi.

Apel o jej zbiórkę!

Ksiądz proboszcz parafii św. Maksymiliana w Szczukach Zdzisław Madzio obecnie przebywa w szpitalu specjalistycznym w Łodzi. Jego stan jest poważny. Jak mówi ks. Adam J. Kwaśniak, kapłan potrzebuje krwi. A tej, jak wiadomo, bardzo brakuje.

 Wszyscy, którzy chcieliby przekazać swoją krew na rzecz chorego kapłana, proszeni są o zgłoszenie się do najbliższych punktów krwiodawstwa (z dowodem osobistym). Podczas oddawania krwi należy zaznaczyć, że przeznaczona jest ona dla ks. Zdzisława Madzio.

 Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję "Krew dla kapelana Maksymiliana". Nadmiar zebranej krwi otrzymają inni pacjenci, którzy zmagają się z różnymi chorobami.

 Obok zbiórki krwi nadal prosimy o szturm do nieba w intencji powrotu do zdrowia chorego księdza proboszcza. Prośmy o łaskę zdrowia odmawiając Różaniec, Koronkę do Bożego Miłosierdzia, modlitwy za chorych.

Ks. Zdzisław Madzio urodził się 20 października 1968 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk bp. Alojzego Orszulika 25 maja 1995 roku. Jako wikariusz pracował w Międzyborowie, Bolimowie, Łowiczu, Mszczonowie, Sochaczewie. Kapłan jest mgr lic. teologii pastoralnej, liturgiki, czcicielem świętych.


DOSTEPNOSC

szczepimy sie

Bieżące informacje z Gminy Lubochnia

Inwestycje w Gminie Lubochnia

Transmisja obrad sesji Rady Gminy Lubochnia - Archiwum

RODO ochrona danych

banner ttmionz

System Informacji Przestrzennej Inwestycje w Gminie LubochniaKrajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaKrajowy Instytut Meteorologii

RPO - Lodzkie

bannery - wf125x125